Meniu
0
Patikusios Prekės

Prekių grąžinimas

100% prekių grąžinimo garantiją

Mes gerbiame savo klientus, todėl siūlome tik aukščiausios kokybės prekes! Jei prekė nepateisins lūkesčių arba netiks jūsų automobiliui, per 14 darbo dienų galėsite grąžinti prekę(-es). Tam, kad viskas vyktų sklandžiai, prašytume laikytis žemiau nurodytų taisyklių. Norėdami nemokamai grąžinti prekę, turite pristatyti preke(-es) į mūsų  atsiėmimo punktą Vilniuje, Laisvės pr. 60 (Spaudos rūmai) arba pasinaudoti kitu jums patogiu būdu, kurio išlaidas padengsite patys.

Mes turime teisę negrąžinti pinigų už prekes jeigu:

  • grąžinama prekė buvo naudota;
  • grąžinama prekė yra be originalių etikečių;
  • grąžinama prekė yra blogos būklės, sugadinta;
 

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • prekė turi būti nesugadinta;
  • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo pirkimo metu;
  • kartu su preke pateikiami prekės įsigijimo dokumentai.
 

Grąžinimo terminai ir forma

Atšaukti užsakymą ir grąžinti prekes galite per 14 darbo dienų nuo prekių pristatymo dienos. Grąžinama prekė turi būti papildomai supakuota į dėžutę ar maišelį, užklijuota, ant pakuotės turi būti aiškiai užrašytas gavėjas MB Atviros idėjos adresas: Laisvės pr. 60, Vilnius.

Grąžinamos prekės yra įvertinamos ir nustatoma ar buvo laikomasi grąžinimo sąlygų ir ar gaminiai nesugadinti. Jei viskas atlikta tinkamai, pinigai pervedami į banko sąskaitą per 5 darbo dienas nuo prekės grąžinimo dienos. Nesilaikius sąlygų klientui grąžinama pati prekė.

 

Garantinis laikotarpis

Visoms parduodamoms prekėms suteikiama vienerių metų kokybės garantija, kuri įsigalioja nuo pardavimo datos. Pastebėjus, kad įsigyta prekė yra nekokybiška, turi defektų nedelsdami informuokite atstovus. Nustačius gamyklinį broką prekė bus pakeista nauja arba parduotuvė grąžins pinigus.